Muž, který miluje auta

Láska k automobilu může někdy nabývat i jaksi tělesných forem.

Britský bulvární deník Sun přinesl fascinující zpověď muže, který má velmi blízký vztah k automobilům. „Někteří muži nacházejí zalíbení v prsou a zadečcích, ale já mám raději buclatou karoserii,“ vyznal se osmatřicetiletý mechanik Chris Donald reportérům.

Během dvaceti let měl sex s více než třiceti různými automobily, dvěma motorovými čluny a jedním vodním skútrem. „Hezké auto je potěšením pro mé smysly. Je to o vůních, pocitech a chutích. Když vidím krásný Mercedes, hned bych s ním skočil do postele,“ vypráví Chris.

Kvůli svému fetiši založil i webovou stránku, jejímž prostřednictvím se mu přihlásilo na pět set lidí s podobnou zálibou. Údajně jsou mezi nimi i ženy.

„Záleží hlavně na představivosti a kreativitě,“ vysvětluje Chris. „Nejde pouze o výfuky. Poplácávání panelů karoserie a delikátní dotyky mohou být skvělou předehrou.“

Chris také novinářům ze Sunu přiznal, že si jednou nechal udělat výfuky na zakázku. Ty originální byly příliš úzké. V průběhu let se miloval i s mnoha luxusními automobily včetně Bentley Arnage, Porsche či Jaguaru XK8. Své zkušenosti zúročil v manuálu nazvaném „Jak se milovat s autem.“

Podle odborníků má tento fetiš původ v Chrisově dětství, píše Sun.

Dle vlastních slov měl mechanik v životě celou řadu lidských partnerek i partnerů, auta mu sloužila pouze jako „bokovka.“ „Opravdu mě to zaujalo v sedmnácti, když jsem měl první auto, které jsem opravdu miloval. Byl to bílý Peugeot 205. Říkal jsem mu Laura.

Pak přišla Lydia, upravené a snížené BMW 735i.

Vždycky jsem se partnerkám i partnerům se svým fetišem svěřoval, ale žárlila jen jedna holka. V současné době mám dlouhodobý vztah a jsem v něm naprosto spokojený.“

Podle Chrisových slov byl spouštěcím mechanismem jeho vášně televizní seriál Knight Rider s Davidem Hasselhofem v hlavní roli. Ve velmi nepravděpodobném případě, že jste ho nikdy neviděli – ústředním hrdinou filmu byl černý Pontiac Trans Am s umělou inteligencí a řadou užitečných funkcí jako pancéřování nebo katapult.

„V mládí jsem přisuzoval autům lidské vlastnosti. Když jsem vyrostl, uvědomil jsem si, že k nim něco cítím. Začal jsem se na ně dívat jinak.“ V sedmnácti Chris navštívil psychiatra, jenž ho ubezpečil, že ze své záliby nemusí mát obavy.

Zdroj: Sun (Velká Británie)

autoweb.cz

12.3.2007 1:23

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist