Motohouse představuje interaktivní eKatalog pro iOS

Technologie jde a kolegové z redakce časopisu Motohouse připravili interaktivní digitalizovanou podobu Katalogu Motorek 2014 pro platformu iOS. Stačí vyťukat „Motohouse“ na App Store.

Časopis Motohouse byl před deseti lety v Česku průkopníkem zábavného čtení o motorkách, před čtyřmi lety jako první časopis rozjel skutečně funkční web a utvořili živou facebookovou komunitu a teď, v roce 2014, se rozhodl vydat se ještě dál. Ke klasickému prohlížení časopisu a katalogů na portálech Floowie.com a Publero.com přidává něco opravdu speciálního.,

Motohouse startuje s publikaci zcela nové digitální aplikace, která vám pomocí moderních technologií přiblíží krásu nejnovějších motocyklů v těch neostřejších detailech. Díky elektronickému katalogu motorek si vyberete svoji vysněnou motorku, porovnáte volitelné barevné kombinace, zaposloucháme se do jejího hutného zvuku nebo se potěšíte akčním videem. Samozřejmě nechybí ani aktuální ceník modelů, které v katalogu najdete.

Aby bylo vybírání co nejjednodušší, připravili naši jednostopí kolegové technické srovnání mezi nejbližší konkurencí a díky slovníku už nikdy nebudete ztraceni v odborných termínech. To ale zdaleka není všechno. Aplikace vás zavede do světa fantastických konceptů, ukáže nejdražší motorky světa a představí i stručnou historii motocyklových značek.

Katalog je plně interaktivní a obsahuje multimediální prvky v té nejvyšší možné kvalitě, kterou chytré věcičky od Apple umí. Světa motocyklů je díky katalogu Motohouse 2014 na dosah ruky a to doslova. stačí vzít do ruky iPad, vyťukat na App Storu klíčové slovo Motohouse a aplikaci si do svého tabletu stáhnout.

Detaily aplikace, cenu a vše podstatné najdete zde.

24.7.2014 8:25| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist