Místa, kde se lidi cítí dobře… Goodyear spouští kampaň pro fotografy z celého světa

Těmi fotografy nechápejte pouze vybranou elitní skupinu profesionálních majitelů drahé techniky, jedná se o všechny, kteří mají chuť fotit.

Tak tedy společnost Goodyear spustila novou kampaň My Feel Good Place. Jedná se o integrovanou platformu, která shromažďuje inspirativní fotografie oblíbených míst vložených na Instagram od lidí z celého světa a automaticky je umísťuje na interaktivní mapu. Platforma „My Feel Good Place“ vychází ze sloganu společnosti Goodyear „Made to Feel Good“. Goodyear tímto rozšiřuje svou dlouhodobou misi, spočívající v zajištění pohodlného cestování, o snahu napomoct lidem k zážitkům, které jim mohou přinést inspirativní, dobře známá či dokonce pro život zlomová místa.

„Když se ponoříme do míst a prostředí, která duševně považujeme za bezpečná, dokážeme vzpružit tělo i mysl a získat odstup od stresu způsobeného prací či osobními problémy. Skutečně, pokud najdeme místo, kde se cítíme dobře, může nám to zlepšit naši náladu, pocity a celkový výkon,” říká Dr. Dimitrios Tsivrikos, psycholog se specializací na spotřebitele a obchod na University College of London.

„Již v pradávných dobách se lidé rádi duševně obohacovali (jeskynní malby) nebo objevovali místa, kde se cítili bezpečně a kde zlepšovali svou duševní a fyzickou pohodu. V současnosti pozorujeme stejný fenomén, kdy lidé podnikají mnoho různých cest a snaží se trávit čas na místech, kde se cítí bezpečně, mohou nalézt sami sebe a být se svými blízkými.” Aby mohla být kampaň zahájena, vydal se tým společnosti Goodyear na cestu za místy, kde se člověk cítí dobře – „Feel Good Places“.

Ta se následně objevila na internetu. Prozkoumali Komské jezero a v této malebné oblasti identifikovali základní „Feel Good Place“ s ledovcovými vodami a panoramatickými výhledy na masív Grigna, tvořící pozadí pro jednu z nejkrásnějších silnic na světě. Tento italský kus ráje posloužil jako pozadí pro první fotografie na platformě „My Feel Good Place“, kde je každé „Feel Good Place“ logem legendární okřídlené boty. Nahráním fotek na webové stránky My Feel Good Place mohou soutěžící vyhrát dvě letenky kolem světa. Šťastní výherci tak budou mít možnost najít své další významné „Feel Good Place“ kdekoli na celém světě.

Do přiložené galerie dvou fotek od Goodyearu jsem vložili my jednu svoji, schválně, jestli poznáte, kde se my „cítíme dobře,“ tak těžké to nebude…

zdroj: Goodyear

29.3.2015 1:17

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist