Mini Cooper S svoláván do servisu…

...kvůli žhnoucímu výfuku?

Mini Cooper S je hodně žhavé auto, někdy až tak moc žhavé, že se na vaší noze může objevit nechtěně vypálená známka. Aspoň tak dopadlo několik majitelek, které místo bláznění po okruzích a okreskách popojížděly v centru metropole. A když pak nakládaly nákup s předraženými módními hadříky do kufru, výfuk (umístěný uprostřed) jim vypálil na lýtko nehezký kroužek.

Podle BMW se jedná jen o určitou sérii vozů z roku 2007 až 2008, přibližně se má svolávací akce dotknout 28 450 majitelů. BMW vymění zadní koncovku za jinou, která je více zapuštěna do nárazníku a má lépe vyřešený přístup proudícího vzduchu.

Mini Cooper velká fotogalerie

Mini Cooper fotogalerie

Tento problém prý trápí většinu Mini Cooper S, které byly dodány do USA a Kanady. Verze pro Evropu prý tento problém nemá, ale zřejmě se dotkne těch, kteří si Cooper S nechaly přivézt přes oceán.

Je zvláštní, že Američané jsou schopni dělat humbuk právě kvůli horkému výfuku. Nás v redakci například něco takového vůbec netrápilo, dokonce ani u ještě extrémnější varianty tohoto vozu. Možná je to tím, že víme, že výfuk bývá po jízdě horký, a tak na něj nesaháme. Ale znáte to, Američané jsou schopni se soudit kvůli čemukoli…

autoweb.cz

29.12.2008 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist