Milionářská rally Gumball 3000 se vrací do Prahy

Jestli to je či není důvod k radosti necháme na zvážení každého osobně, faktem zůstává, že se konvoj luxusních aut opět po letech prožene přes naši republiku.

Paměť už nám tolik neslouží a vzpomenout si, kdy jel Gumball 3000 přes Českou republiku nebude tak snadné, odhadem deset, jedenáct let. Což není podstatné jako to, že letos se zábava tohoto druhu na naše území vrátí.

Pokud máte zájem, dostatečně luxusní auto a dostatečně plné konto, můžete se zúčastnit. My ostatní, kteří po osobní účasti netoužíme, anebo na ni nemáme, můžeme pracovat s informací, že Gumball 3000 sice vyjede z Londýna 30. dubna, ale do Čech by měl dorazit 4. května 2016.

Přesný čas, kdy celá „kavalerie“ dorazí do hlavního města nevíme, a není zatím ani známé přesné místo, kde se majitelé se svými supersporty ubytují, jak se bude čas průjezdu z Londýna do Bukurešti blížit, jistě se objeví i další detaily.

11.2.2016 7:07

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist