Maybach 62S je pro policejní odtahovku nezdolatelnou překážkou

Zaparkovat obrovskou limuzínu v centru města se nezdá jako snadný úkol. Pokud ovšem nevíte, že vás policejní odtahovka prostě nezvedne...

Pokud se v centru města potýkáte s problémem zaparkovat, možným řešením je vlastnictví Maybachu 62S. Říkáte si, jak může 6,16 metru dlouhá limuzína usnadnit parkování v přecpaných ulicích?

Jednoduše tak, že ji postavíte kamkoliv. To, že si pak pro vás přijede odtahovka, vás nemusí moc trápit, jak dokazuje tento incident, který se udál ve Vídni. Hmotnost 2,8 tuny je prostě pro jeřáb odtahovky příliš.

Majitel tohoto kousku tedy může být klidný, že svoje auto najde vždycky tam, kde jej zanechal, a nečeká na něj nepříjemné překvapení v podobě nutnosti dopravit se na odtahové parkoviště hromadnou dopravou.

Jedna věc nám ale uniká – jaký smysl má vynucování zákazu zastavení způsobem, který na několik minut definitivně ucpe celou ulici jen proto, že auto, které původně v průjezdu ulicí nepřekáželo, resp. jeho majitel, porušil zákon?


11.8.2015 8:00| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist