Máte Hummer? Pozor, ekologové vám ho rozmlátí…

Podle skutečné události. Hummer H2 si vzali za do parády maskovaní ochránci přírody s baseballovými pálkami.

Gareth Groves si užíval svůj vůz Hummer H2 pouhých pět dní. Vůz se mu nevešel do garáže, tak byl nucen parkovat jej před domem své matky, kde také bydlí. Jeho okolí na něj samozřejmě dokázalo vyvinout velký tlak, vždyť takové obrovské auto zabíjí deset ledních medvědů měsíčně. Na jízlivé komentáře svého okolí si sotva stačil zvyknout a už se mu dostalo nečekané odplaty ze strany dvou maskovaných ekologických fanatiků. Ti si jeho vůz vzali do parády za pomoci baseballových pálek a mačety. Chudák Hummer to pěkně odnesl, enviromentalisté vysklili všechna okna, rozbili světla a prořízli všechna kola. Do laku vyškrábali výmluvný nápis – „FOR THE ENVIRON…“ tedy „Za životní prostř…“ Na víc zřejmě vandalové neměli varlata, napis zůstal nedokončen.

Nejde o ojedinělý případ, ve Evropě se jedno hnutí rozhodlo vypouštět autům kola přímo na ulici, což je opravdu skvělý tah pro životní prostředí. Nejen že odtah imobilizovaných vozidel je určitě ekologičtější, než jejich jízda, představte si situaci, ve které si řidič napadeného vozu nevšimne vyfouklé pneumatiky a eventuálně se vybourá… Zřejmě žijeme v divné době, nedivil bych se, kdyby se majitelé velkých vozů začali kamenovat. Za životní prostř…!

autoweb.cz

24.7.2007 7:05

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist