Máte auto už více než 5 let?

Nechte si ho zkontrolovat! Baterie, podvozek a karoserie. To vše dostává pořádně zabrat. A pokud se náhodou nechcete ocitnout s nepojízdným autem uprostřed silnice, vyplatí se vám určitě důkladná kontrola před letní sezónou a cestami na dovolenou.

Co vše je třeba zkontrolovat? Kupříkladu stav akumulátoru, který nejspíše dostal pěkně zabrat už v zimě při nízkých teplotách. Revizi si zaslouží také stěrače a podvozek, na kterém se jistě podepsal stav vozovek po zimě. Dále je třeba vyměnit letní směs do ostřikovačů. Zkrátka – těmto věcem se jednoduše nevyhnete, pokud chcete, aby vám váš automobil bezpečně sloužil po celou následující sezónu.

Jestliže se tedy i vy chystáte se svým autem do servisu, tak zbystřete. Společnost TUkas (www.tukas.cz) přichází s akcemi pro všechny motoristy, kteří chtějí své automobily nastartovat. Je-li stáří vašeho vozu 5 let a více (a sice váš vůz byl vyroben v roce 2009), tak si můžete váš automobil nechat opravit za zvýhodněnou cenu.

Každý den od 7:30 do 19:30

Auto TUkas má 3 provozovny na Praze 10:

– o vozy ŠKODA se starají na adrese K Hrušovu a to denně od 7:30 do 19:30. Aktuálně můžete využít akce na čištění klimatizace za 685 Kč nebo pro vozy starší 5 let zvýhodněných hodinových sazeb a nabídky vybraných ekonomy dílů.

– váš Volkswagen nebo vůz značky Audi můžete servisovat na ulici Štěrboholská a to ve všední dny od 7:30 do 19:00 a v sobotu od 8:00 do 16:00. Zvýhodněné je nyní zapůjčení vozu VW od 420 Kč, seřízení geometrie za 890 Kč a i zde platí zvýhodněné hodinové sazby pro vozy VW starší 5 let a nabídka ekonomy dílů. Na vozy starší 5 let myslí také značka Audi.

– pro vozy Mercedes-Benz najdete servis na Černokostelecké a otevírací doba je od pondělí do pátku 7:30 až 18:00 a v sobotu 7:30 až 13:00. Momentálně jsou zde výhodné paketové ceny a nabídka pro vozy starší 5 let.

V autorizovaném servisu TUkas si samozřejmě můžete také nechat opravit pošramocený lak, promáčknutou kapotu či dveře,nebo odstranit začínající korozi. Jediné, co musíte udělat, je objednat se pomocí formuláře na stránkách společnosti TUkas. Stačí vyplnit své jméno, kontakty na vás a systém vám již přímo nabídne možné termíny. Jste tedy připraveni dopřát svému autu omlazovací kůru? Stačí vám k tomu jeden klik – www.tukas.cz.

23.5.2014 1:43| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist