Legendy 2018 se blíží, a budou v novém!

legendy-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Svátek všech automobilových fanoušků, Legendy, se po letech již etabloval na našem trhu a mezi příznivci automobilismu, a letos proběhne další ročník. Velkou, opravdu velkou změnou je nová lokalita, kde se budou Legendy konat, z bohnického ústavu se akce pomyslně přenesla přes řeku do Holešovic, novým místem konání je areál holešovického výstaviště.

Na co se můžeme těšit? Budou to stovky a stovky aut, nicméně mezi tzv. hlavní exponáty patří určitě Ferrari FXX-K, Ford GT? Pagani Huyara, Porsche 911 GT2 RS a další a další. Nebudou chybět kluby s auty svých členů, úpravci, prodejci, prostě a jednoduše v Holešovicích budou na Legendách všichni, kdo v oboru něco znamenají.

Legendy, to je rodinná událost, takže je žádoucí dorazit s dětmi, o které bude postaráno, tatínkové nemusejí zůstávat doma, protože „nemají“ hlídaní, vítáni jsou všichni slušní příznivci a obdivovatelé aut. Důležité je datum, Legendy se budou konat 8.-10. června 2018 a veškeré další informace, včetně možnosti objednání vstupenek, najdete na webu Legendy.cz.

3.4.2018 11:36

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist