Lamborghini Gallardo Spyder v ČR

Už od loňského roku je Auto Exner oficiálním dovozcem vozů Lamborghini do ČR. Za ostrý start spolupráce s novináři je možné označit páteční představení modelu Gallardo Spyder.

Historicky první tiskové konference Lamborghini u nás se dokonce osobně zúčastnil i ředitel Stephan Winkelmann. V krátké řeči zdůraznil, že prodejna v pražské Freyově ulici je společně se zastoupením v Moskvě jedinou oficiální prodejnou Lamborghini v zemích bývalého východního bloku.

Exner v loňském roce celý autosalon zrekonstruoval, aby odpovídal firemní imagi značky a od 15. 7. 2005 se mu podařilo prodat osm vozů. Celý personál autosalonu byl proškolen přímo ve firmě Lamborghini Automobili v Sant Aghata Bolognese. Tento rok má Exner v plánu prodat vozů alespoň čtrnáct, včetně nově představeného Gallarda Spyder. To se bude prodávat za cenu 145 600 Eur bez DPH a postaví se po bok modelům Gallardo, Murcielago a Murcielago Roadster.

Zastoupení se chystá podpořit své prodeje řadou marketingových akcí. Golfový turnaj je možná zajímavý jen pro někoho, ale účast na závodech FIA GT v Brně by už mohla zaujmout většinu motoristických fanoušků. Pan Exner navíc potvrdil, že hodlá spolupracovat s novináři i formou zapůjčení testovacích vozů. Pokud se to podaří, můžete se těšit na velký test i s videem!

Honza Koubek

15.5.2006 9:29

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist