Vratislav Kulhánek jako prezident neuspěl. Nyní se vrací do světa aut

Vratislav Kulhánek během své kariéry působil třeba v mladoboleslavské Škodě, ale také v AAA AUTO. Zná jej i nemotoristická veřejnost díky jeho kandidatuře na prezidenta republiky. Nyní se profesně vrací do motoristického světa.

Foto: AAA Auto

Minulý týden proběhl křest knihy „Cestou na hrad“ v níž se Vratislav Kulhánek ohlíží za svým dřívějším působením, i za kandidaturou v prezidentských volbách – s knihou mu pomáhal Vladimír Šulc. Ten dříve působil jako novinář a následně ředitel komunikace Škody Auto. Patronkou knihy se stala Karolína Topolová, generální ředitelka skupiny AURES Holdings, kam patří značky AAA AUTO, Mototechna, 1. autoDiskont nebo inovační laboratoř AuresLab. Ta při této příležitosti prozradila i něco, co asi čekal málo kdo.

„S Vratislavem Kulhánkem se známe neskutečně dlouho a spolupráce si moc vážím. Společně jsme vedli tehdejší společnost AAA AUTO před deseti lety na burzu a prožívali krizi, která záhy přišla na evropský trh. Sedíme také za jedním předsednickým stolem Dětské dopravní nadace, která finančně pomáhá sirotkům obětí dopravních nehod a kde jsou Áčka letitým partnerem a jedním z hlavních podporovatelů,“ řekla generální ředitelka mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO Karolína Topolová.

„Vážím si toho, že si mě Vratislav vybral za patronku knihy, že jsme součástí její historie, a chtěla bych tímto Vráťu přivítat zpět v naší společnosti, kam v nejbližších dnech nastoupí na pozici člena dozorčí rady,“ prozradila Topolová.

Vratislav Kulhánek je bezpochyby význačnou osobností automobilového dění v novodobé historii naší země. Nyní se do světa aut vrací.

26.6.2018 7:00| autor: Milan Jirouš

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist