Komentáře pod články jsou nyní opět povoleny pro všechny!

Na přání čtenářů jsme odstranili omezení, které dovolovalo přidávat komentáře pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

Když jsme na konci dubna spustili nový autoweb s výrazně upraveným uspořádáním stránky, vylepšenou grafikou a inovovaným rozložením rubrik, dočkali jsme se od vás převážně pozitivní odezvy – s jedinou výjimkou. Zdá se, že naše rozhodnutí umožnit přidávání komentářů pod články pouze zaregistrovaným a přihlášeným uživatelům si mnoho z vás vyložilo jinak, než bylo zamýšleno.Zatímco my jsme si od tohoto kroku slibovali zejména kultivovanější a věcnější komentáře, zdá se, že řada čtenářů pochopila naše dobře míněné úsilí jako snahu o omezení veřejné diskuze k ožehavým tématům – a to opravdu nebylo naším cílem.

Na důkaz toho, že děláme autoweb.cz především pro vás, naše stálé i příležitostné čtenáře, jsme se rozhodli přehodnotit své původní rozhodnutí – počínaje tímto okamžikem jsou komentáře znovu přístupné všem. Tak se do toho pusťte a komentujte jako o život. Můžete začít hned pod tímto textem!

20.7.2010 10:00
Více o tématu: komentář

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist