Ken Block si v novém díle Gymkhana (8) hraje s ptákem

Díky prvním dílům driftovacích videí si americký závodník a showman vybudoval světové renomé a popularitu. Čím ale zaujmout v osmém pokračování, když základ je stále stejný?

Závodní auto, dlouhé táhlé smyky ve vysokých rychlostech anebo otočky a drifty na krátkou vzdálenost mezi překážkami leckdy s odstupem pouhých centimetrů. To je to, oč ve videích Gymkhana závodníka Kena Blocka jde.


A pokud nám na začátku stačil hangár, prázdná plocha a steroidy nadopované Subaru, tak v osmém díle musíme vidět mnohem atraktivnější kulisy. To si asi Ken Block myslí, a asi i proto se přesunul za natáčením do exotické Dubaje.

Nestačí už jen auta jako taková, v úvodu videa se mihne dravý ptát a Ken v roli sokolníka, pak vypustí z auta velkou kočkovitou šelmu a další šelmy, benzínové, se objeví později, když driftuje Ken Block mezi supersporty, nebo předstírá pouliční závod ve sprintu.

Ken Block – Gymkhana 4

RoadTube | vydáno 17. 8. 2011

Nechybí ani proslulá dubajská policie s flotilou aut snů, skoky v dunách písku… Jistě, stále je to velká podívaná, možná větší podívaná než kdy dřív. A nutno říct, že motoristický aspekt věci je stále velmi a silně přítomen. 

1.3.2016 8:36| autor: Filip Rakovan
Více o tématu: Dubajken blockSubaruvideo

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist