Jeremy Clarkson konečně řekl, co si myslí o současném Top Gearu

Jezza, Hammond a kapitán Šnek byli z Top Gearu odejiti už před čtyřmi lety. Za tu dobu zvládli pod křídly Amazonu vybudovat novou a úspěšnou show. Top Gear zatím ztrácí na sledovanosti a popularitě.
jeremy-clarkson-1100x618.jpg Zdroj: Youtube

Ten den si pamatujeme asi všichni. Clarkson, jako známý neurvalec měl napadnout jednoho z pracovníků produkce, přičemž se následně BBC rozhodla, že ho vyhodí z Top Gearu. Asi ale nečekala, jakou lavinu tímto krokem způsobí. Spolu s Clarksonem se totiž k odchodu rozhodli jak jeho kolegové, tedy Hammond a May, tak také šéf produkce Andy Wilman. Jakkoliv si BBC myslelo, že o nic nejde a show pojede dál, hodně se spletlo.

Tyto tři postavy byly totiž základním kamenem celého Top Gearu, což se potvrdilo při několikáté výměně moderátorů, nízké sledovanosti a naštvanosti fanoušků, kteří pořad na sociálních sítích vůbec nešetří. Chvíli to vypadalo, že show zachrání Matt LeBlanc, který, ač Američan, přirostl Britům pro svůj styl humoru celkem k srdci. Jenomže i on se rozhodl z Top Gearu odejít a vzal s sebou i Rory Reida. Jejich náhrada, moderátoři Paddy McGuinness a Andrew Flintoff se zatím předvedli jen v několika málo dílech, ale nijak nadšené reakce na jejich vystupování se zatím nedostavily. I proto, že nepatří mezi úplně známé osobnosti, tedy, alespoň mimo Velkou Británii.

Před pár dny se Jeremyho zeptal moderátor jedno noční show na to, co si myslí o tom, že Top Gear po jeho odchodu padá ke dnu a BBC se ho marně snaží zachránit. Jedinou jeho reakcí byla snaha o to se nezačít smát. No, moc mu to nešlo… Pak jen dodal, že May a Hammond jsou z toho smutní a je jim líto moderátorů i samotného BBC, ale on to má jinak. Přijde mu to směšné, stejně jako snahy o nalezení nových moderátorů nebo nové díly. A vlastně se mu nedivíme. Směšné to celé je. Ostatně, i sama BBC, respektive produkce Top Gearu před nedávnem v jednom rozhovoru přiznala, že byla chyba ty tři vyhodit. To asi hovoří za vše.

17.4.2019 11:00| autor: Tomáš Malík

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist