Je to nový Mercedes-Benz třídy S?

Mohl by to být třeba kviz nebo rychlý dotaz jako prověrka čtenářského povědomí o modelech jednotlivých značek. Poznáte auto na obrázku?

Do redakce nám přišel email od čtenáře, Adam Spousta poslal fotku auta a napsal: „Před pár dny jsem se byl podívat na Chodově v Mercedesu. Hned za plotem stálo toto auto… Že by nový S-class? Nejsem si úplně jist, ale zase mě nenapadá jiný model, který by to mohl být.“

My jsme nový Mercedes-Benz viděli shodou okolností dnes na dálnici při cestě přes Německo, a musíme říct, že se nám, ehm, právě moc nelíbil, měl taková zvláštní světla… Počkejme si ale na osobní setkání v klasickém testu, i kdyby vzhled byl ne právě líbivý, tak nepochybujeme o dokonalosti ohledně jízdních vlastností a techniky.

DOPORUČUJEME: Škoda Rapid SPORT – další fotky

Každopádně zpátky k automobilu na fotografii. Protože nikdo nevíme všechno a je samozřejmě v pořádku zeptat se, položme tedy bez špetky sarkasmu či ironie otázku směrem k veřejnosti. Adamovi za jeho zájem o auta a Autoweb moc děkujeme a přejeme více úspěchů při fotografování aut. A na vás ostatní se obracíme s kontrolní otázkou a ptáme se – víte o jaké auto jde?

Autoweb.cz

11.5.2013 8:23

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist