Jak ušetřit na povinném ručení

Pokud nejste spokojeni s cenou současného povinného ručení, existuje několik možností jak ji snížit.

První možností jsou bonusy, které získáte za jízdu bez nehod. Samozřejmě bonusy za bezpečnou jízdu budete získávat vždy po určitých časových obdobích. Jakmile se však stanete viníkem dopravní nehody, přijdete o všechny nasbírané bonusy a platíte plnou částku pojistky. Druhou možností je přechod k jiné pojišťovně, která nabídne výhodnější smluvní podmínky. Všechny nabídky najdete na iruceni.cz.

Rozdíly mezi povinným ručením

Je nutné si uvědomit, že povinné ručení není vždy stejné. Existují mezi nimi podstatné rozdíly, týkající se hlavně finanční stránky. Velké rozdíly ve výsledné ceně pojistky jsou mezi pojišťovnami hlavně v případě, pokud jsou zaměřeny pouze na cílené skupiny motoristů. Díky kalkulátorům povinného ručení zjistíte, že je výhodnější pojistit se u jiných pojišťoven v případě, že jste motocyklisty, mladými řidiči, řidiči, kteří častěji bourají nebo řidiči, kteří jezdí dlouhá léta bez nehod. Výše pojistky se totiž u jednotlivých pojišťoven do vysoké míry liší. Díky tomu ušetříte částku sahající do tisíců ročně. Nejlepší cestou jak zjistit rozdíly mezi cenovými nabídkami jsou internetové porovnávače povinného ručení. Vyhodnocení je okamžité a zcela jednoznačné. Navíc si ušetříte mnoho času, který využijete na jiné činnosti. Pojištění vozidel levně a rychle najdete na internetu.

Pojištění svého vozidla dnes můžete sjednat během několika chvil z pohodlí domova. Jedinou podmínkou je přístup k internetu. Zařiďte si zákonné pojištění vozidel online a ušetřete si mnoho peněz i času.

16.4.2012 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist