INTERNETOVÉ AUTO ROKU 2011 boduje u české internetové veřejnosti

Hlasování o nejlepší auto roku je v polovině. Zájem o účast v anketě, spojenou s možností vyhrát Seat Ibiza 1.2 TSI a další ceny, je obrovský.

První ročník ankety Internetové auto roku (www.internetoveautoroku.cz) je v poločase. Ještě šest týdnů bude moci česká internetová populace hlasovat pro svoje favority a zapojit se tak do soutěže o atraktivní ceny v čele s novým vozem SEAT Ibiza. Již nyní je však zřejmé, že anketa se těší ohromnému zájmu českých uživatelů internetu.

„Bilancovat v poločase by bylo předčasné, nicméně internetové auto roku se ukazuje jako velmi úspěšný projekt,“ řekl Jiří Červenka z online vydavatelství Limemedia, které anketu pořádá. „Nemůžeme být konkrétní, protože soutěžní otázka se vztahuje k počtu hlasů, ale snad neprozradím příliš, když řeknu, že počet platných hlasů překonává naše nejoptimističtější očekávání,“ dodal.Za úspěchem ankety stojí nepochybně fakt, že vyhlašovatelé motivují uživatele mimořádně atraktivními cenami. „Každý hlasující může vyhrát poukaz na nákup kol z lehkých slitin nebo zapůjčení Porsche 911 na víkend. Hlavní cenou je pak komfortně vybavený SEAT Ibiza s motorem 1.2 TSInikoliv na víkend nebo snad na rok, ale napořád!“ zdůrazňuje Červenka.

Uživatelé vybírají své favority v šesti netradičních kategoriích: Auto pro rodinu, pro radost, pro volný čas, pro město a Auto pro nejúspěšnější. Speciální kategorii tvoří Auto pro ženy, ve které může zvítězit kterýkoli z nominovaných vozů.Anketa probíhá od 1. března do 31. května 2011 na www.internetoveautoroku.cz. Hlasovat může každý registrovaný uživatel starší 18 let. Celkový vítěz a vítězové jednotlivých kategorií budou slavnostně vyhlášeni v červnu.

Generálním partnerem soutěže je společnost AAA Auto, hlavním partnerem Direct Pojišťovna. Mezi další partnery patří dovozce a prodejce ocelových a hliníkových kol Alcar Bohemia a půjčovna aut snů Dream-Cars.cz. Na mediálním poli se hlavním partnerem stal portál sauto.cz a dalšími mediálními partnery lidovky.cz, ceskenoviny.cz, volny.cz, Radio Blaník, Radio City, Fajn RadioHitrádio Magic

autoweb.cz

21.4.2011 5:55

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist