Institut řidičských terapií je nová oficiální léčebna pro piráty silnic?

Nedobrzdivost, syndrom náhlého vybočení, parkitida... to jsou některé z nemocí, na které se Institut specializuje. Pokud máte potíže s parkováním, tady vám (možná) pomohou.

Nemáme rádi termín „pirát silnic,“ je podle nás dost zavádějící, ale přistoupíme-li na ně, tak se zdá na první pohled, že by nově prezentované (rádoby) lékařské zařízené mohlo být právě tím ústavem, kde budou piráty silnic léčit. Bez nadsázky, i když právě s nadsázkou je zapotřebí zbytek článku dočíst.

Pojďme asi stejně, jako my v redakci, když jsme na Institut řidičských terapií narazili. Tedy přesněji řečeno nám byla vnucena reklama na Youtube… Klip se tvářil seriózně, samozřejmě až na ty smyšlené nemoci a diagnózy.

Stačilo ale velmi krátce pátrat,  se mrknout na majitele domény a bylo jasno, za vším je Ford Motor Company s.r.o., tedy tuzemský importér značky Ford.

Takže co máme očekávat dál – lékem na značkozrakost bude Fordovský systém na rozpoznávání značek a medicínou na parktitdu Active Park Assist? Uvidíme, jestli se klip na Institut virálně chytne a zda se později objeví právě Ford jako „vedoucí“ zařízení. Každopádně zatím je to docela vtipné…

18.2.2015 9:11| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist