HYUNDAI VALOUŠEK snoubí tradici s moderním přístupem

Víme, že Hyundai je nejlepší. Víme, že u nás dostanou zákazníci prvotřídní servis. Víme, že musíme být pokrokoví a jedineční. Proto u nás v HYUNDAI VALOUŠEK sledujeme trendy nejen ve spotřebním chování našich zákazníků, ale snažíme se jim i přiblížit.
titulka-hyundai-valousek-snoubi-tradici-modernim-pristupem-1100x618.jpgCelá galerie 3 Zdroj: archiv redakce

Na trhu působíme 25 let, ne vždy ale musí být tradiční autosalon místem, kam zákazník zavítá pouze se zájmem o koupi nového auta. Za tuto dobu jsme těch nových prodali 5 000, ojetých 3 000. Uskutečněných servisů? Nespočetně. Lokalita našeho nově zrekonstruovaného dealerství pouze vše uvedené podtrhuje. Najdete nás ve velice dobře situované lokalitě, kousek od Chodova na Praze 4. „Máme profesionální proškolený tým zaměstnanců, který je každý den připraven zákazníkům nejen poradit s výběrem automobilu, ale jednoduše zkonzultovat, co zákazník očekává,“ říká jednatelka autosalonu Alena Malčánková. „V letošním a příštím roce chystáme spoustu novinek, nejen v nabídce našich služeb, ale i v našich aktivitách, které přesahují standardní rámec služeb autosalonu,“ doplňuje Alena.

V srpnu loňského roku Hyundai Valoušek odtajnil první vlaštovku nových aktivit. Jitka Boho je zpěvačkou, maminkou, manželkou, bývalou MISS 2010 a nově i soutěžící v TV show Tvoje Tvář má známý hlas. Jsme poctěni, že si vybrala nás jako partnera pro cesty a stala se Ambasadorkou HYUNDAI VALOUŠEK. Věříme, že jí nový vůz i30 combi ve zlaté barvě bude dělat radost a s celou rodinou najedou mnoho šťastných kilometrů. Pokud Vás zajímá, jak spolupráce pokračuje, sledujte náš Instagram, Facebook, Youtube kanál Hyundai Centrum Valoušek, kde Vám bude Jitka pravidelně přinášet recenze a informovat o našich novinkách.

NEROZHODUJTE O KOUPI VOZU BEZ NABÍDKY OD NÁS.

TÝM Hyundai Centrum Valoušek

www.valousek.hyundai.cz/o-nas/nejsme-jen-autosalon

29.1.2017 12:01 | zdroj: Hyundai Centrum Valoušek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist