Hyundai dodává další vozy do veřejných služeb, tentokrát Městské policii Praha

Městská policie Praha přebrala v rámci kontraktu první dodávku flotily Hyundai i30 kombi, z celkového počtu čtyřiceti.

Auta byla vyrobena v továrně v Nošovicích a jsou speciálně upravena pro potřeby Městské policie. Jde konkrétně o model Hyundai i30 kombi 1.6 GDI s výkonem 135 koní se sedmistupňovou dvojspojkovou automatickou převodovkou.

V rámci výbavy je zde zcela nový výstražný světelný a zvukový systém, radiostanice a kamerovým systém pro monitorování dění před a za vozidlem. Prezident HMCZ Byung Kwon Sir k tomu dodává: „Jsem rád, že po 150 vozech Hyundai ix35, které jsme dodali v loňském roce Policii ČR, si i Městská policie Praha vybrala naše kvalitní a bezpečné vozy. Jsem přesvědčen, že budou dobrým pomocníkem strážníků Městské policie Praha v jejich záslužné práci.“

S ohledem na zmiňovanou předchozí dodávku nelze než doufat, že si Městská policie dobře zvážila, na co přesně bude služební vozy potřebovat a používat, aby nedošlo k podobným nedopatřením jako u Hyundai ix35, se kterým měla v plánu vyrazit – a vyrazila, což se ukázalo jako problematické – Policie do terénu, kde tyto vozy nedokázaly plnit služební povinnosti a musely být narychlo nahrazeny alternativou od značky Toyota.

„Jsem velmi rád, že jsme dnes mohli strážníkům předat první nová vozidla do výkonu služby. Zároveň bych rád poděkoval všem, kteří se na celém procesu pořízení nových služebních vozidel podíleli, protože díky nim se nám podařilo zakázku zrealizovat ve velmi krátkém časovém období a za velmi příznivé ceny,“ doplnil Eduard Šuster, ředitel Městské policie Praha.

29.1.2016 9:12| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist