Hvězda filmu Need for Speed v kaskadérské autoškole

Hercův život je komplikovaný. V tom smyslu, že jednou hraje kosmonauta, podruhé třeba chirurga. Anebo pouličního závodníka. A musí daný obor (alespoň částečně) poznat.

Jasně, pokud se herec upíše k roli do seriálu z lékařského prostředí, dá se čekat, že by měl pak před kamerou nad kusem hovězího masa mávat skalpelem a deklamovat u toho odborné výrazy. Svorku prosím, … Defibrilujeme!

Jen těžko lze předpokládat, že se někdo narodí s takovou schopností, takže to nejde jinak, než se to naučit. A to samé platí i v případě, že se herec má zhostit role pouličního závodníka. Pak namísto medicinských poradců nastupují do akce kaskadéři a snaží se celebritu zasvětit do tajů řidičského umění.

Takovou autoškolou prošel i Aaron Paul, hlavní představitel z nového akčního filmu na motivy počítačové hry Need for Speed. Ten se samozřejmě v rámci scénáře naučil pár odborných výrazů, na tréninkové dráze pak trénoval jízdu bokem, asertivní styl řízení anebo zastavení v otočce na vyznačeném místě.

Auta před premiérou filmu Need for Speed

Zobrazit všechny fotografie

16.3.2014 11:46| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist