Hledám spolujezdce, zn: rychle!

Pavel Valoušek se na přelomu sezón 2011 a 2012 rozešel se svým navigátorem. Místo nemůže ale zůstat dlouho volné.

Spolujezdec Pavla Valouška zamířil do jiného týmu a na jeho místo hledá Valda nového adepta. Takového, se kterým by mohl spolupracovat nejen letos, ale také s ním mohl počítat do budoucna.

Ve hře jsou dva, do Peugeotu 207 S2000 usedne buď zpěvačka a herečka Olga Lounová nebo absolvent Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Lukáš Kostka.„V tuto chvíli ještě nejsem definitivně rozhodnutý. S oběma kandidáty chci ještě absolvovat rozhodující test, abych přímo v autě poznal, s kým se mi bude lépe spolupracovat.“ komentuje záležitost Pavel Valoušek.

„Tým nechal výběr nového spolujezdce naprosto v mé režii a já doufám, že tentokrát budu mít šťastnou ruku a najdu spolehlivého navigátora, se kterým budu závodit nejenom v této, ale i v příštích sezonách. S Olgou i Lukášem jsme se v uplynulých dnech několikrát osobně potkali, bavili se o závodění a  proběhly už i nějaké testy.

Oba jsou velcí fandové rally a chtějí na sobě dále pracovat. Zatím je to padesát na padesát, ale chtěl bych se rozhodnout co nejdříve, abychom mohli začít trénovat a sžívat se,“ doplňuje pilot, kterého v uplynulých týdnech kontaktovalo i několik dalších potencionálních spolujezdců. Olgu a Lukáše ale pilot Peugeot Delimax Total Teamu oslovil sám.
Olga nebo Lukáš se posadí vedle Pavla Valouška už na Valašské Rally 2012. O dalším sportovním programu Peugeot Delimax Total Teamu se rozhodne posléze. Stále přitom platí, že v sezoně 2012 se tým zúčastní pouze vybraných českých a  několika zahraničních podniků.

Filip Rakovan

20.2.2012 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist