Fullgas 2015: Podporujeme Komunitní centrum Motýlek!

Na první pohled velcí a drsní chlapi, uvnitř mají ale dobré srdce... I na cestě za dobrodružstvím myslí na druhé kteří to mají (co do zdraví) poněkud složitější.

Každý z nás má dojem, že je normální. Nemáme diagnózu, nemáme nemoc. Když se však potkáme s lidmi a hlavně s dětmi s postižením, začínáme si diagnózu pomalu instalovat. Diagnózu „nevím, co s tím“. Možná je to tím označením, tím slovem postižení. Nebo tou neznalostí, absencí zkušenosti.

Každopádně s tím neumíme pracovat. Tak jsme si řekli, že parta drsných motorkářů a „jiné“ děti mohou znamenat slibný začátek rozvoje „jak na to“. Jak lidem ukázat, že Downův syndrom nebo autismus jsou jen obyčejné odchylky. Kdo z nás nějakou nemá? A tak do kufrů s nezbytnostmi balíme i vlajku Komunitního centra Motýlek. Centra, které dává šanci dětem s postižením žít plnohodnotný život.

Cestou necestou po jedenácti státech navštívíme mnoho rodin s dětmi a poprosíme je o podpis na naši zástavu. Tu vám na konci května přivezeme domů.

19.3.2015 10:31| autor: Filip Rakovan
Více o tématu: MotýlekZastava

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist