Federal-Mogul uvádí na trh novou řadu ložisek nábojů kol MOOG

Řada ložisek v kvalitě originálních dílů zahrnuje 1100 referencí a pokrývá 92 procent evropského vozového parku.

Stejně jako na ostatní díly MOOG se i na kolová ložiska vztahuje nová tříletá záruka. Dosud bylo do portfolia přidáno 110 nových produktů a dalších 22 novinek v sortimentu (NPI) je plánováno do konce roku 2016.

Uvedení rozvíjející se řady ložisek nábojů kol MOOG demonstruje odhodlání společnosti Federal-Mogul intenzivně využívat svá zařízení pro výzkum a vývoj a neustále rozšiřovat globální pokrytí vozového parku našimi špičkovými produkty,“ říká Davor Horvat, Federal-Mogul Motorparts, Director Chassis Products EMEA. „Značka MOOG je známa tím, že poskytuje spolehlivá řešení na trhu s náhradními díly pro osobní i užitková vozidla, a tříletá záruka u nové řady ložisek nábojů kol demonstruje naši důvěru v odolnost našich dílů. Produkty MOOG jsou kvalitní produkty.“

Nová řada MOOG pokrývá veškerý vývoj v oblasti ložisek nábojů kol, včetně nejnovějších, odlehčených a odolných ložisek Evolution 4 s integrovaným těsněním a konstrukcí zaručující nízké opotřebení díky nízkému tření.

Všechna ložiska nábojů kol jsou dodávána s veškerým nezbytným příslušenstvím nutným k montáži, včetně matic a šroubů, olejových těsnění, O-kroužků, podložek, prachovek, pojistných kroužků, těsnění a závlaček. Další podporu od společnosti Federal-Mogul Motorparts lze získat buď online, nebo prostřednictvím telefonického zákaznického centra. Řada ložisek nábojů kol MOOG je součástí online katalogu, který je k dispozici na adrese www.moogparts.eu.

11.11.2016 5:15
Více o tématu: 4x4náboj

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist