Federal-Mogul Motorparts poskytuje nově v Evropě tříletou záruku na podvozkové díly značky MOOG

Jde o díly jak pro osobní automobily, tak lehká užitková vozidla a záruka se vztahuje na materiálové vady nebo řemeslné zpracování za předpokladu běžného provozu a servisu.

Pokud patříte mezi „běžné“ motoristy, možná vám tato značka nic neříká, nicméně pokud vyrazíte do servisu, je velká pravděpodobnost, že vám díly od MOOG jako alternativu při řešení problému nabídnou, výběr je snad na všechny značky a modely. Každopádně je třeba vědět, že MOOG využívá pro vývoj výrobků nejmodernější výzkumná a vývojová pracoviště a zkušební zařízení.

Jako předlohu používá originální díly a každou součástku znovu konstruuje tak, aby se vyrovnala nebo předčila specifikaci originálního dílu. Díly MOOG jsou testovány podle vysokých průmyslových měřítek, z hlediska všech parametrů, včetně kvality materiálu, životnosti, opotřebení, funkce 3F (ověření výrobku z hlediska smontovatelnosti, designu a funkce), souladu se specifikací originálního dílu a zatížitelnosti originálního dílu. MOOG navíc průběžně sleduje zpětnou vazbu trhu na své výrobky a na originální díly a vyhodnocuje ji s cílem dalšího zintenzivnění vlastního vývoje produktů.

Ve svých distribučních střediscích MOOG využívá kontrolu kvality na vstupu i výstupu, aby zajistil, že je každý díl při doručení zákazníkovi v perfektním stavu. Díky tomu dosáhl vynikající výkonnosti a kvality výrobků, což mu nyní umožňuje zavést tříletou záruku. „Jsme velmi hrdí na to, že zákazníkům nabízíme tříletou záruku, protože víme, že je tím dále zbavujeme starostí,“ řekl Davor Horvat, ředitel podvozkových produktů Federal-Mogul Motorparts v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky.

„K tomuto kroku jsme mohli přistoupit díky tomu, jak moc důvěřujeme kvalitě našich výrobků, které jsme dosáhli intenzivním zaváděním nejnovějších technologií a stálou kontrolou kvality. Jsme přesvědčeni o tom, že na trh dodáváme produkty vysoké kvality a tříletá záruční doba to potvrzuje.“

Tříletá záruka se vztahuje na všechny výrobky značky MOOG nainstalované po datu 1. dubna 2016.

27.4.2016 11:56

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist