Faster magazine je na trhu!

A je to tady! Dnešní den je historickým milníkem mezi motoristickými magazíny na českém trhu.

Právě dnes přichází nový magazín pro všechny příznivce automobilů, motorsportu, spálených gum, prostě pro příznivce všeho, co má čtyři kola. Jde o ryze český automobilový magazín, připravený na evropské úrovni, který je přímo naplněný zajímavými materiály. Doposud nebyl podobný magazín zaměřený na automobily, na našem trhu k dostání. Faster magazine by měl uspokojit, co nejširší skupinu čtenářů, od příznivců běžných automobilů až po příznivce youngtimerů, rally či jiných motoristických odvětví.

Pro všechny, kterým stroje na čtyřech kolech přirostly k srdci, má značka Faster připraven rozsáhlý projekt, který se v budoucnosti vyvíjet a jehož součástí se stanou také čtenáři. Celý tým magazínu Faster tvoří zkušení motorističtí novináři, dlouho působící v motoristické branži, ale také odborníci z jednotlivých auto oblastí, kteří se stali spolupracovníky redakce.

Faster magazine začne ode dnešního dne, tedy od 19. října působit na trhu jako dvouměsíčník ryze české produkce a za 79 Kč, na 116 stránkách, nabídne vlastní materiály, fotografie i styl, kterým bude hledět na zajímavé automobily a lidi, pohybující se okolo aut. Uvnitř časopisu najde každý čtenář aktuální novinky, představení automobilů netradičním způsobem, srovnání, reportáže, legendy, rozhovory a také závodní speciály, které redakce detailně představí a na vlastní kůži vyzkouší.

Faster magazine bude zároveň fungovat jako poradní faktor při nákupu zajímavých automobilů a čtenářům odpoví na všechny nejrůznější dotazy, týkající se automobilového světa. Cílem Faster magazínu je dělat obrazově i obsahově atraktivní motoristický časopis, přinášející exkluzivní a jedinečné články, které se v ostatních automobilových magazínech neobjeví.

Kompletní info najdete na: www.fastermag.cz

4.11.2009 7:00
Více o tématu: autočasopisrally

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist