Faster magazine 03/2010

Svět rychlých kol se pořád otáčí směrem vpřed a podobně je na tom Faster magazine, který nyní doputoval na stánky ve svém třetím vydání.

Jak jste si již zvykli, opět je Faster magazine plný emocí, radosti z jízdy a zážitků z akcí protkaných vůní benzínu. Ani chvilku vás nenechá vydechnout, po zásadních novinkách přicházejí premiéry, které jsme poprvé řídili. Vyzkoušeli jsme Audi RS 5, Peugeot RC-Z, Jaguar XJ a hybridní Hondu CR-Z.

O pár stránek dál jsme vzali posádku Škoda Delimax Teamu, Pavla Valouška a Zdeňka Hrůzu, a prověřili s nimi novou generaci Fabie RS, která přichází na náš trh. Na italský průsmyk passo Stelvio jsme jeli vyzkoušet dvojici modelů od Abarthu, sportovní značky Fiatu, která na konci letošního roku přijde na náš trh, srovnali jsme modernizovaný Lexus IS-F s magickou BMW M3, a konečně se nám do ruky dostal nejlepší Mercedes posledních let, model SLS, kterého jsme provětrali na okruhu v Mostě.

Kromě běžně dostupných aut na vás v novém Fasteru opět čeká legenda Lotus Esprit V8, nákupní košík, do kterého doputoval Hyundai Coupé V6. Zároveň jsme se byli podívat na jednu opravdovou exkluzivitku – Aston Martin od úpravce Mansory, který byl vyroben pouze v jediném exempláři. Oproti tomu jsme si vyzkoušeli jak funguje tovární tuning od BMW v podobě X6 Performance.

A ani ve třetím letošním čísle Faster magazine nebude chybět rubrika story, tentokrát o tom, jak se staví hot rody nebo zajímavé reportáže. Redakce se zastavila na 29 srazu příznivců Golfu GTI ve Worthersee, potom zajela na Nürburgring, kde se jela legendární vytrvalostní čtyřiadvacetihodinovka a mezi tím se ještě stihla na skok zastavit v hangáru, který má křídla – svatyni Red Bullu, kde jsou ukryty ty největší letecké, čtyřkolové a dvoukolové stroje sponzorované energetickým nápojem.Teď už zbývá jen popřát, příjemně strávený čas u stránek nového Faster magazine.

Více informací najdete na: www.fastermag.cz

24.6.2010 7:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist