Evolution Racing Team v Násedlovicích a Rechbergu 2012

​O předposledním dubnovém víkendu se Evolution Racing Team v plné sestavě zúčastnil pokračování MMČR v Moravských Násedlovicích.

Moravské Násedlovice hostily český “mistrák” poprvé a tento závod zajišťoval stejně jako Brněnský Drak pořadatelský tým LM Berg Cupu, který zvládl celý závodní víkend na jedničku. Jezdce provázelo po celý víkend nepříjemné chladné počasí. Technická trať dlouhá 2210m přivítala vice jak stovku závodních strojů.

Ve skupině N se sešlo celkem pět jezdců, kteří si nechtěli nic darovat a již první sobotní závodní jízda ukázala vyrovnanost startovního pole. S mírným náskokem obsadil první místo Oskar Beneš, za ním Martin Jerman, Gabriela Sajlerová, Dominika Benešová a Filip Sajler.

Konečné pořadí tedy bylo: 1. Martin Jerman(součet časů:2:14,64, 2. Dominka Benešová (2:15,52), 3. Filip Sajler( 2:18,54). V nedělním závodě se pořadí na stupních vítězů pozměnilo, jezdci na prvním a druhém místě si prohodili své pozice.

A hned následující víkend se závodní seriál MM ČR a FIA ME přesunul do rakouského Rechbergu, kde jezdce přivítalo na krásné, rychlé trati o délce 5500m přímo tropické počasí, kdy teploty přesahovaly 25 stupňů celsia.

Ve skupině N se bylo celkem 19 jezdců, taková konkurence se jen tak opravdu nevidí. V rámci bodování do ME se na prvním místě usadil Dušan Borkovič, 2. Oskar Beneš, 3. R. Bicciato,…. 10. Martin Jerman, 11. Gabriela Sajlerová. V rámci bodování do MMČR obsadil Martin Jerman 4. a Gabriela Sajlerová 5. místo.

Autoweb.cz

9.5.2012 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist