autoweb.cz > BMW > BMW M3 > Drifter a pilot hrají piškvorky ve stylu gymkhana
Drifter a pilot hrají piškvorky ve stylu gymkhana
Ano, je to evidentně propagační snímek na značku Dotz, ale co? Pořád lepší než poslouchat nekonečné hlášky o bezpečnosti nebo poučky o úspoře paliva, jak je dnes v reklamách v automobilovém průmyslu populární. Tohle je chlapská záležitost, cool reklama! Jeden by ta kola hned koupil.
Máme tady jednoho šílence v BMW M3 driftujícího po ploše letiště a přilehlých komunikacích. A druhého v letadle vysoko (ovšem ne zase až tak) nad ním. Hrají, ehm, piškvorky… Bavorák dělá kolečka, letadlo čmárá po asfaltu křížky (koho by to napadlo?!) a mezitím se motají pěkné baby.
DOPORUČUJEME: Bude se na navigacích zobrazovat reklama?
Je jisté, že kola Dotz z vás stejného machra a frajera neudělají, ale pokud si je koupíte, budete vypadat stejně. Tedy vaše auto bude vypadat stejně. Nebo podobně… Tak jako tak video je super a protože je toho času pátek a venku je fakt ošklivě, je tohle video optimální výplní času před víkendem.
Autoweb.cz