Dopravní nehoda v přímém přenosu s truckery ani nehne a vesele jedou dál

Dopravní nehoda není náhoda, šťastná náhoda ovšem je, když se ji podaří natočit na onboard kameru v přímém přenosu.

Dopravní nehody jsou na denním pořádku, takže se nad nimi příliš nepozastavujeme. V posledních dnech nás ovšem bulvární média bombardují odstrašujícími případy ujetí od nehody, na které však na tomto místě teď nehodláme reagovat. O tom někdy jindy. Jen tak pro odlehčení atmosféry však chceme ukázat, že stejný „problém“ zužuje i australské silnice.

Nehoda, kterou se podařilo natočit v přímém přenosu na onboard kameru, je totiž dost kuriózní. Ve chvíli, kdy kolem připojovací pruhu na dálnici Bruce Highway v australském Queenslandu projíždí kamion, přiřítí se cosi, co připomíná Holden Commodore. Ten dostane pár facek a čumákem narazí do zdi.

Nehoda je o to peprnější, že si můžeme vyslechnout komunikaci dvou truckerů, kteří byli přímými skvědky nehody. Kromě vtipného akcentu nás zaráží ještě jiná věc – nehoda s nimi ani nehnula. Spíš než aby se šli přesvědčit, jestli se řidiči auta nic nestalo, pobaveně pokračovali dál v jízdě.


14.8.2014 8:10| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist