Jak to dopadne, když uvaříte starou Ladu? Chutnat vám asi nebude

Jakkoliv zní nadpis šíleně, vám jistě dobře známá ruská partička, která si říká Garage 54 přesně to udělala. Uvařila okořeněnou polévku ze staré Lady.
lada-polevka-rusko-1100x618.jpg Zdroj: Garage 54

My víme, že v Rusku se občas dějí dost zvláštní věci, ale to, co předvádí partička, která si říká Garage 54, je vážně úlet. Jsou schopni auta házet ze skály, přestavovat je na parní pohon, zkoušet je obout na kola, která mají místo pneumatik tisíce hřebíků a mnoho dalšího. Jejich poslední počin ale všechny předcházející asi strčí do kapsy.

Vladimír, jak se šéf celé té party jmenuje, se rozhod, že zkusí uvařit polévku ze staré Lady. A jak řekl, tak také udělal. Nejprve musel vyrobit dostatečně velký hrnec, naplnit ho obrovským množstvím vody a následně pod tím hrncem dlouhé hodiny topit, aby se voda začala vařit. Pak přidal spoustu soli, pepře, dalšího koření a nudlí. Ne, nezbláznili jsme se. On to tak opravdu udělal. A když už měl ideální základ na polévku, přidal starou Ladu.

Hlavně se nás prosím neptejte, proč to dělal. Sami video sledujeme asi potřetí a nechápeme. Každopádně poté, co Ladu chvíli povařil, polévku vylil a zjistil, co se stalo s autem. Logicky má trochu poškozený lak, hodně zničený interiér, ale celkově vypadá o něco čistější, než když ji do polévkové lázně pustili. Těžko říct, jestli ji pak někdo ochutnal, ale vlastně bychom se tomu v téhle partě šílenců vůbec nedivili…

28.12.2018 8:00| autor: Tomáš Malík
Více o tématu: auta

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist