Den otevřených dveří v půjčovně supersportů

Společnost Dream Cars otevírá 31. března 2009 své brány veřejnosti.

Půjčovna exkluzivních vozidel Dream Cars s novým měsícem přináší celou řadu novinek. A nyní se můžete se všemi seznámit na dnu otevřených dveří, který se koná v úterý 31. března 2009 od 10:00 do 18:00 hodin na adrese Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9. Akce je určena pro širokou veřejnost, proto přiveďte všechny své kamarády!

Dream Cars také ve spolupráci se společností Max Cars připravila program na polygonu Dlouhá Lhota u Příbrami, kde si lze ve svém vlastním nebo v některém z předváděcích vozidel vyzkoušet bezpečně limity, na které můžete s autem zajít. A na dva kilometry dlouhé rovince si lze vyzkoušet maximální rychlost vozu z garáží Dream Cars – vše zcela legálně. K dispozici jsou i motokáry, čtyřkolky a další adrenalinové prvky s asistencí instruktorů.

Od 1. dubna také lze zapůjčovat vozy, které jsou přes zimu uskladněny. Ze zimního spánku se tak probudí Chevrolet Corvette, Aston Martin DB9 VolanteFerrari F360 Modena.

Na dni otevřených dveří představí společnost Dream Cars tři nová vozidla, která rozšíří flotilu aut snů, která si můžete půjčit, na dvanáct exemplářů. Dream Cars se tak stane jedničkou na českém trhu. Společnost samozřejmě tají, o které vozy se bude jednat. Poodhaluje ale, že jedním bude exotické auto, druhým „dost rychlý sedan, který dá stovku za 5,5 s“ a třetím „mohutné SUV“.

autoweb.cz

9.3.2009 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist