Čtenářský test aneb Představte vaše auto!

Napište recenzi vašeho vlastního automobilu, budeme moc rádi za nejrůznější zkušenosti... A potkáme se pak (možná) na závodním okruhu.

Už nějakou dobu na Autowebu dáváme příležitost vám, našim příznivcům a čtenářům, realizovat se autorsky v rámci čtenářských testů vašich vlastních aut. Díky této „spolupráci“ jsme tak mohli prezentovat články s nejrůznějšími automobily, od těch ryze praktických až po čistě sportovní, od starších exemplářů až po ty zánovní. Teď je tady další možnost, jak se se svým autem pochlubit, podělit se s ostatními o zkušenosti, radosti i starosti.

Rádi bychom touto cestou vyzvali všechny příznivce Autowebu, a také nadšence do psaní a fotografování, aby – v případě zájmu – dali dohromady pár vět o svém autě, vyfotili ho a poslali do redakce. Nezáleží na značce, modelu, typu pohonu či modelové řadě. Prostě a jednoduše, jde o vaše auto.

Pravidla jsou nekomplikovaná – text v jednoduchém formátu, popřípadě ve wordu, délka není až tak důležitá, ale tři věty jsou málo, a dílo rozsahu Schindlerova seznamu také není optimální, řekněme cca 3000 znaků.

Fotografie jsou také zcela na vás, není potřeba mít přílišné ambice a ucházet se o titul WorldPressPhoto, ale snímek, kde nepoznáme, jestli jde o auto anebo kus pláže z dovolené v Chorvatsku publikovat nemůžeme. Fotky do fotogalerie by neměly být na šířku menší než 800 pixelů (klidně se nechte inspirovat snímky v našich galeriích), 15 snímků cca. Text i fotky musí být v rámci autorského práva vaším majetkem, pište na redakční email, vyhrazujeme si právo materiály upravit, popřípadě nepublikovat a čekal nelze bohužel finanční honorář.

Zadarmo to ale také nebude… Minimálně pro jednoho z vás. Za motivaci z naší strany považujte pozvání pro toho, kdo napíše nejzajímavější recenzi (na konci roku společně všechny články vyhodnotíme), na okruhový den do Sosnové u České Lípy, který pořádá AmaterCup, nás partner z ankety Internetové auto roku 2012.

23.9.2013 2:24

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist