Co s rozbitým Porsche 911? Rozstřílet!

Když si koupíte v bazaru levnou "olítanou" 911, nesmíte se divit, že na vás mohou v servisu vytáhnout nepěkný účet. Co potom s nepojízdným autem?

Podobně se asi muselo cítit mnoho natěšenců, kteří si pořídili vysněné Porsche 911 za pár šupů, aby následně zjistili, že je jejich auto nepojízdné. Američan, jehož ojeté Porsche 911 (996) vypovědělo službu, zjistil, že by účet za opravu přesáhl cenu jeho auta. Co s ním? Rozhodl se ho věnovat na „dobročinné účely“.

Auto nakonec ale skončilo na střelnici, kde se na něm mohli vyřádit zase jiní. Výsledek vidíte na titulním obrázku a jestli chcete vidět, jak postupně nepojízdné Porsche zmírá pod náporem tisíců nábojů, podívejte se na video na partnerském webu prochlapa.cz. Je to možná trochu smutný pohled, ale to už byla věc majitele.

Porsche 911 je sice symbol neprůstřelné spolehlivosti, ale to rozhodně neplatilo pro první vodou chlazený model 996, který zas až tak moc neprůstřelný nebyl. Pro vás z toho plyne jedno ponaučení. S Porsche 911 (996) je moc fajn svezení, ale než si ho koupíte, nechte si ukázat dokumenty o záruční nebo i pozáruční opravě motoru, který obvykle Porsche bez řečí prvním majitelům měnilo. Jinak může vaše auto dopadnout podobně.

autoweb.cz

29.6.2011 6:35

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist