Citroën nafotil reklamní kampaň, hvězdou je Simona Krainová

Chcete propagovat modelovou řadu sázející na eleganci a styl? Pak potřebujete stejně atraktivní a šarmantní tvář.

Je zajímavější pohled na křivky stylového auta anebo na křivky elegantní topmodelky? My v redakci naštěstí nemusíme volit, (tak nějak si říkám, že tato „Sofiina“ volba by byla vzhledem k tomu, že jsme „jen“ chlapi vcelku rychlá, bez ohledu na naši jinak až fanatickou lásku k automobilům), díky nové reklamní kampani značky Citroën tady máme kombinace obojího.

Ambasadorka značky Simona Krainová nafotila set snímků, které automobilka použije v rámci propagační akce. Jeden dubnový den tak měl v diáři společnosti Citroën Česká republika zvláštní význam, fotila se prezentace kompletní flotily modelů DS, právě ve spojení se Simonou Krainovou.

Jak jsme se dozvěděli, přípravy na pražském kbelském letišti začaly brzy ráno – tou dobou na letištní ploše už musely stát nablýskané vozy DS3, DS3 Cabrio, DS4 a DS5 a prostor celnice a pasové kontroly se proměnil na improvizované sídlo produkčního štábu. Jen pro zajímavost, protože to jako muži nemáme šanci zjistit, základní make-up před podobným focením trvá minimálně hodinu a přibližně stejnou dobu spolkne práce na účesu.

Hugo, a vlastně celý náš tým tohle zvládne během sekundy. Doslova. Účesy neřešíme. Nicméně u modelingu je to jiné, a tak ke každému vozu přirozeně patřil i jiný fotografický scénář, jiné oblečení a také jiný účes.

Na každý z jednotlivých modelů „padlo“ něco přes 200 záběrů, celkem vzniklo asi 800 obrázků, do dalšího procesu a čištění se dostalo dvacet nejlepších, aby se z nich nakonec vybraly – čtyři závěrečné. Jak to dopadlo, může posoudit veřejnost během reklamní kampaně DS, která začíná právě v měsíci červnu, my máme náhledy na snímky v příloze.

zdroj: Citroën Česká republika, s.r.o., fotograf: Braňo Šimončík

4.6.2014 8:00| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist