Chevrolet Aveo Factory

Hustý tuning je přesně to, co Chevy Aveo potřebuje. Nebo ne?

Do zemí arabského poloostrova se obvykle exportují jiné druhy upravených automobilů. Zpravidla se dozvídáme, že nejexkluzivnější série těch nejexkluzivnějších supersportů končí právě zde a na nás sociálně slabé a utlačované Evropany se pak nedostane.

Pokud patříte k té méně šťastné skupině obyvatel nebo jen nechcete své bohatství dávat tolik na obdiv, Chevrolet má pro vás řešení, jak upoutat pozornost a zároveň vzbudit soucit. Nabízí tovární tuning pro Aveo.

Chevrolet Aveo fotogalerie – vše co potřebujete vidět

Chevrolet Aveo fotogalerie

Svou decentností a umírněností může tento Chevy Aveo soupeřit snad jen s tímhle. Soupeřit však nemůže se svou pohonnou jednotkou. Ačkoli se jedná o big block 1,4 l (small block 1,2 l se do Spojených Arabských Emirátů z nám neznámých důvodů nedováží) o výkonu drtivých 103 koní a točivém momentu 130 Nm, bude vhodné požádat soupeře ve sprintu aspoň o malý náskok. Půl hodiny by snad mohlo stačit…

vlastní zkušenosti víme, že Chevy Aveo s motorem 1,4 l je z čistě racionálního hlediska celkem dobré auto. Jeho design je vzhledem k zaměření již tak dost odvážný, proto nechápeme, co tímto tuningem chce Chevrolet vyjádřit. Proto se podívejte na přiložené fotografie a udělejte si svůj vlastní názor.

autoweb.cz

9.12.2008 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist