Chcete ušetřit? Vyzkoušejte porovnání pojištění auta online

Jsou výdaje, kterých se prostě nemůžeme úplně zbavit. Jediné, co můžeme udělat, je snažit se zmenšit jejich výši.
titulka-1100x618.jpg Zdroj: Pixabay.com, Ušetřeno s.r.o.

Typicky jde právě o pojištění, kdy máte na výběr z několika různých nabídek, které se liší nabízenou cenou i rozsahem poskytovaných služeb. Dobrým příkladem je povinné ručení či havarijní pojištění automobilu. V článku najdete praktické doporučení, jak si vybrat tu nejvýhodnější nabídku a příjemně ušetřit.

Výběr pojištění podle základních parametrů

Při výběru pojištění jsou obecně důležité základní parametry. Jde o pojistné limity či rozsah asistenční služby. Praktickou výhodou mohou být i nejrůznější doplňkové služby, jako je například připojištění proti srážce se zvěří. Další variantou je pojištění vozidel proti krupobití a povětrnostním katastrofám. Při porovnání jednotlivých nabídek je nesmírně důležité zohlednit i všechna kritéria a porovnávat takové možnosti, které spolu přímo souvisí.

Porovnání jednotlivých nabídek

A jak si poradit s porovnáním nabídek na pojištění auta? Stačí najít ten správný internetový portál, jako je například Ušetřeno.cz, kam zadáte všechny potřebné informace. Následně získáte přehledný výčet nabídek, které dané parametry splňují. Můžete se tak rozhodnout podle ceny, ale i podle dalších nabízených bonusů, které by se mohly v případě potřeby hodit. Praktickým srovnáním na jednom místě si v první řadě ušetříte mnoho času.

Ušetřete změnou pojišťovny

Pokud již máte aktivní pojištění jinde, není problém rozhodnout se pro změnu. Typicky je dobré vypovědět starou smlouvu a plynule navázat u jiného poskytovatele pojištění při výročí sjednání. U povinného ručení jde o moment, kdy by vám měla přijít nová zelená karta. Změnu je však dobré zajišťovat s předstihem ideálně alespoň dvou měsíců. Právě v tomto období si tak vyhledejte portál Ušetřeno.cz a jednoduše si porovnejte aktuální nabídky.

16.8.2020 12:01| autor: Komerční prezentace | zdroj: Ušetřeno s.r.o.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist