Brouci z celé Evropy potáhnou… k Baltu!

Pokud máte doma Brouka, tedy toho s velkým "B," tak si zapište do diáře jedno velmi důležité datum.

Ano, za vším tím jsou Němci. Tedy přesněji řečeno německá pop-rocková kapela Luxuslärm, která se dostala se svým songem „1000 Kilometer bis zum Meer“ (pro ty co nemluví řečí našich západních sousedů něco ve smyslu Tisíc kilometrů k moři) do „Top 10“ žebříčků rozhlasových stanic po celém Německu.

Stejné motto má i osmý ročník akce Beetle Sunshinetour, na níž se jednou za rok sjíždějí na pláž Baltského moře v Travemünde příznivci všech „kulatých“ Volkswagenů (Brouk, New Beetle a Beetle) z celé Evropy. Letos se Beetle Sunshinetour uskuteční 18. srpna a počítá se s více než 2000 návštěvníky. To je globálně největší privátní setkání fanoušků Brouka!

Volkswagen Beetle fotogalerie – vše co potřebujete vidět

Volkswagen new Beetle brouk fotogalerie

DOPORUČUJEME: Volkswagen Beetle na českém trhu – první dojmy

Na akci vystoupí kapela Luxuslärm i předkapela NEOH pod záštitou nadace Volkswagen Sound Foundation, která již 15 let podporuje mladé hudebníky. Na druhém pódiu bude mít skvělé vystoupení automobilová dvojice: nový Beetle Fender Edition se zvukovou aparaturou o výkonu 400 W, vyvinutou ve spolupráci se výrobcem kytar a zesilovačů Fender, a Beetle Sport s pakety R-Line od společnosti Volkswagen R GmbH. Ach ti Němci…

Trasa Beetle Sunshinetour povede od prodejce Volkswagen Zentrum Lübeck (odjezd 18. srpna ve 12 hodin) do areálu Brügmanngarten v Travemünde, kde ve 14 hodin začne program. Zájemci z řad řidičů si mohou zajistit místo na startu na internetové adrese www.beetle-sunshinetour.de.

Autoweb.cz

ČTETE TAKÉ: Legendy minulosti – Volkswagen Type 1 Brouk

12.7.2012 4:14

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist