BMW Z4 prozrazeno

Ani přes přísná bezpečnostní opatření se nepodařilo utajit nové BMW Z4.

Nové BMW Z4 se má představit veřejnosti 15. prosince, dalo se tedy očekávat, že dříve nebo později uniknou nějaké fotografie a informace. A tak se stalo právě nyní. BMW natáčelo reklamní upoutávku a než stačili po dokončení záběrů filmaři auto zakrýt plachtou, pohotový divák vytáhl svůj mobil.

BMW Z4 velká fotogalerie

BMW Z4 fotogalerie

Fotografie se objevila na diskusním fóru zpost.com, ale jelikož se ihned rozšířila do všech médií, nemůžeme vás o ni ochudit. A co nás na novém BMW Z4 překvapuje nejvíce? Auto na první pohled připomíná původní BMW 507, u kterého se měla všechna novodobá BMW Z inspirovat. Že by se BMW definitivně odpoutalo od designového jazyka „plameny na povrchu“ a vrátilo se ke svým kořenům pomocí štíhlých a elegantních linií? Doufejme, že se bude stejný návrat odehrávat i na poli zábavy za volantem, protože všechna nová BMW v této oblasti trochu ztrácí.

Jako reakci na tento únik zřejmě BMW příští týden vypustí pár oficiálních fotografií a tiskové prohlášení, aby uklidnilo davy, takže se těšme.

autoweb. cz, zpost.com

5.12.2008 5:00
Více o tématu: autoBMWBMW 507BMW Z4

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist