BMW iDrive: ještě větší zmatek

Individualizace se nevyhne ani palubním počítačům.

V době, kdy si můžete nastavit uživatelské rozhraní na jakémkoli PC, je přeci nemyslitelné, aby palubní počítač ve vaší luxusní 760iL vypadal stejně jako v sousedově 745i. A tak si budete moci nastavit barvu, zvuky, spořič obrazovky a podobné featury, známé osobních počítačů. To ale není nic proti tomu, že bude k dispozici i nastavení takových věcí jako momentu řazení převodovky či výkonové křivky motoru, buď pro maximální výkony nebo třeba pro nízkou spotřebu. Jak je libo.

BMW řada 7 velká fotogalerie

BMW řada 7 fotogalerie

Kdybychom chtěli vypsat veškeré inovace v iDrivu, nevešlo by se nám to sem. Nicméně pokud potřebujete vědět, jestli nový iDrive pozná správně zavázané tkaničky u vašich bot, klikněte zde, najdete tam kompletní výpis inovací (text je ale v angličtině). Návod, jak si nastavit iDrive, bude dostupný na webu – tištěný by se nevešel do přihrádky před spolujezdcem.

No, my bychom dali přednost celkovému zjednodušení ovládání iDrivu. Ale mezi majiteli se jistě najde dost těch, kteří rádi odstaví automobil na půl hodiny ke krajnici a budou si listovat v palubním menu, kam že to uložili své oblíbené nastavení masážních sedadel.

autoweb.cz

3.6.2008 11:34

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist