beran-je-rozumne-vydavat-se-za-policisty-352x198.jpg

Beran: Je rozumné vydávat se za policisty?

dopravní předpisy v čr

Herci Čtvrtníček a Potměšil dostali podmíněné tresty za to, že oblékli policejní uniformy a na ulici v rámci charity "dělali zábavu." Judr. Beran má na situaci jiný, méně veselý, názor.

Diskuze

6 komentářů

  bbb

  Ušlý čas, případně i nemajetková újma

  st

  Předpokládal bych, že ta akce, která mi připadá jako docela vtipná a povedená bude dopředu ohlášená na PČR, která o tom bude vědět. Předpokládám, že by s něčím takovým jako natáčení klipu pro charitu neměla mít problém.
  Každopádně souhlasím s názorem autora, že by se nikdo neměl bez vědomí PČR vydávat za policistu, byť by se jednalo o dobrou věc.

  Kadel

  … pardon, a s vědomím Policie se kdejaký vořežprut za policajta vydávat může??? To snad nemyslíte vážně, že ne …

  PepaSFI

  pokud jde o natáčení klipu, tak předpokládám že s tím by jistě neměl být problém. Ale pokud tomu dobře rozumím, šlo o natáčení skrytou kamerou a účinkující se opravdu vydávali za policisty. Jistě by se dalo diskutovat o tom jak věrohodně a jestli bylo poznat že to je zábavná akce ale to je vedlejší. Pokud by to bylo normální natáčení kde je vyloučena veřejnost, nebo na základě nějaké dohody nebo upozornění je do natáčení zapojena, pak si jistě herci můžou hrát třeba na prezidenta zeměkoule.

  Luky

  Jak je to s tou zaměnitelností zbarvení vozidla retrospektivně? Když PČR s velkou slávou vyjela s modrožlutými obdélníčky v zadní části auta, nápadně se to podobalo zbarvení jedné velké společnosti z plzeňska, mající taky spoustu vozidel. Musí tato společnost svoje zbarvení změnit aby nebyla popotahována, nebo retrospektiva neplatí?

  Lojzík

  Musím poděkovat panu Beranovi za jeho smysluplný názor na věc. Obvykle nesouhlasím s názory pana Berana ohledně jeho šarvátek s policií a snahou si vysvětlovat svět roztomile po svém, ale dnešní komentář je jak z jiného těsta. Konečně něco napsané rozvážně. Zbývá jen otázka, zda Beran ty ostatní dětinské články píše vážně, nebo jako generátory internetových clicků. Tak snad jsou to dojiči internetu.

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist