Autopůjčovna Praha Taggart nabízí aktuálně přes 300 aut k zapůjčení

Půjčovna aut Praha, firma Autopůjčovna Taggart, se stala synonymem pro levnou autopůjčovnu s perfektními, mnohdy novými, či maximálně rok starými vozy, i pro měsíční nebo dlouhodobý pronájem vozidel. Potřebujete si půjčit automobil?
perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: Autopůjčovna Praha Taggart

Náš pohled na vlastnictví automobilu se v poslední době radikálně změnil

Pokud nemusíme, tak jej vlastnit nechceme. Klišé, podle kterého je automobil dalším členem domácnosti, není o tom, že auto do rodiny prostě patří, ale naznačuje, kolik nás měsíc co měsíc stojí. Velká je prvotní investice do pořízení automobilu, drahé jsou náklady na jeho provoz.

Málokdo si uvědomí, že pokud si koupí automobil na leasing, nejsou leasingové splátky jedinými náklady, které na něj čekají. Už jen povinnost absolvovat garanční prohlídky přijde na tisíce korun. Přitom nám automobil mnohdy celý týden stojí u domu a nikam s ním nejezdíme.

Do práce i s dětmi do školy jezdíme MHD. Je to praktičtější i levnější. Stále častěji též přesedláváme na zdravý životní styl a do práce se raději projdeme, i když je to pár kilometrů, nebo projedeme na kole. Proč jsme to nedělali dříve? Protože je stále více možností, jak se třeba na pracoviště dostat po hezkých cyklostezkách. Méně povinným se dnes stává i formální oděv do práce. A pokud jde o ženy, hodně změnily boty. Dokud byly módními lodičky, to se dámy do práce moc neprošly. Fashion tenisky, které jsou dnes povoleny ke všemu, ženy však rozpohybovaly a už je netrápí, že část cesty do práce absolvují po nezpevněných cestičkách v parku, či po pro lodičky nepřekonatelném dláždění z kočičích hlav.

Zpátky ale k automobilu, který celý týden, někdy i déle, stojí před domem, stárne, a vůbec jej nepotřebujeme. Hodí se nám na víkendové přesuny na chalupu, na návštěvy ke známým na druhém konci republiky, na výlety ev. na dovolené. I když pravdou je, že i v těchto případech dost často využijeme jinou formu dopravy. Na výlet je zajímavější jet vlakem, na dovolenou letíme. Potřebujeme vůbec vlastnit automobil, nebo je pro nás výhodnější si jej pouze půjčit, když je pro nás nezbytností? Pokud bychom museli automobil v půjčovně dlouho dopředu rezervovat, neustále vyřizovat papíry kolem zapůjčení, či pro automobil někam jezdit, autopůjčovna by naši náhlou potřebu automobilu řešit neuměla. Ale Taggart zcela změnil standardy a zapůjčení automobilu je tak jednoduché jako si zajít do garáže pro auto.

Půjčování vozidel je stále častější

Ani pro ty, kdo automobil potřebují častěji, nebo dokonce dnes a denně, není autopůjčovna zapovězeným řešením. Stále častěji si automobil půjčujeme dlouhodobě. Půjčení vozidla na měsíc, nebo dokonce na rok – i na to je Autopůjčovna Praha – Taggart připravena. Dokonce se na tento typ půjčování specializuje. Přemýšlíte, proč platit za automobil půjčovně a nevzít si jej raději na leasing či operativní leasing? Na to vám odpoví klienti, kteří dlouhodobé pronájmy aut využívají. Předně je nic nesvazuje. Kdykoliv je možné pronájem ukončit, nebo si zapůjčit jiný automobil podle aktuální potřeby či zájmu. U leasingu jste časově vázaní a přestat leasing splácet a chtít jej ukončit je téměř nereálné. Dokonce i firmy využívající dříve hojně operativní leasing, teď přechází na dlouhodobý pronájem automobilů. I když se jim u operativního leasingu o vůz mnohdy starala leasingovka, dlouhodobý pronájem firemní flotily je ještě výhodnější, pružnější a bez dalších nákladů na straně firmy.

Autopůjčovna nabízí automobily v top kvalitě

Dlouhodobý pronájem automobilu pro vás bude znamenat, že se snadno a bez závazků dostanete ke zcela novému, nebo maximálně rok starému automobilu. Takže rozhodně nebudete jezdit ve staré ojetině, u čehož obvykle končíme, pokud si automobil kupujeme svépomocí a nechceme investovat do nového. Průměrný věk vozidel, která autopůjčovna Praha Taggart pronajímá, je 9 měsíců. Vozidla mají najeto v průměru 18 000 km. Jde tedy o zánovní vozidla. Ceny půjčovního jsou navíc velice ekonomické a služby nadstandardní. Firma doslova boduje v hodnocení na Google.com, kde má 1050+ pozitivních hodnocení 5* a rovněž na Firmy.cz (Seznam), kde má 290+ pozitivních hodnocení 5*.

Proč si jít půjčit vůz do Autopůjčovny Taggart?

Taggart půjčuje vozy na den, na týden, na měsíc i na rok – nebo přesně dle vaší potřeby. Auta jsou v perfektním technickém stavu, dobře pojištěná, s asistenční službou a půjčovna aut Praha vás nenechá ve štychu, ani když se automobil porouchá, nebo dojde k pojistné události. Přistaven vám je obratem náhradní vůz. V ceně půjčovného i u dlouhodobého pronájmu jsou veškeré provozní náklady (kromě pohonných hmot), servisní náklady, pojištění (zákonné i havarijní) i česká dálniční známka.

Firma půjčuje soukromým osobám, živnostníkům i firmám. Zkrátka nepřijdete, ani když máte zápis v registrech. Zatímco u leasingu byste měli problém, v Taggart vás nikdo nelustruje a automobil si máte možnost zapůjčit. Autopůjčovna Praha Taggart vyřeší váš problém, když potřebujete automobil a sami jej nevlastníte, jestliže se ten váš porouchá, když chcete auto z půjčovny využít na dovolenou, či potřebujete firemní vůz, nebo dokonce firemní flotilu. Taggart je moderní autopůjčovna pro každého, kdo umí počítat a ví, že se vlastní vůz vlastně vůbec nevyplatí.

7.6.2021 12:01| autor: Komerční prezentace | zdroj: Taggart.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist