viník nehody

Dobrý den u kruhového objezdu jsem měl údajně nedobrzdit svůj vůz a tím jsem nedodržel vzdálenost měl jsem tuknout auto před sebou tohle tvrzení se nezakládá na pravdě auto jsem bezpečně zabrzdil řidiči jsem žádnou škodu nespůsobil normálně jsme se oba rozjeli nikdo nevystoupil já jsem odbočil a zaparkoval u OC TESCO řidič vozidla které jelo předemnou mě na parkovišti oc tesco osočil že jsem mu tuknul na kruhovém objezdu auto já jsem řekl že jsem bezpečně zabrzdil a že ten škrábenec není od mého auta zavolal teda policii čr té jsem řekl že auto jsem mu nenaboural policie sepsala protokol vyfotila auta já jsem na svém nárazniku neměl ani šmouhu nebo otěrek od nárazníku údajně tuknutého auta po vyštření byla věc předána mú brandýs nad labem mú mě poslal vyrozumění že viníkem nehody jsem já podle fotodokumentace policie čr já jsem žádné fotky neviděl úřad mě uložil pokutu 2500,- jak se mám v tom to případě bránit.

Odpověď

Bez znalosti spisu to nelze posoudit, takže já bych doporučil jít si okopírovat spis a pak mi to pošlete na mail, podívám se na to. Samozřejmě pokud bylo vydáno rozhodnutí, tak je třeba uplatnit mezitím opravné prostředky, aby neuplynuly lhůty pro jejich podání a dalo se s tím případně dál něco dělat.

15.3.2016 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist