Sranda, jak se judr. beran jednoduše

Sranda, jak se JUDr. Beran jednoduše vyhýbá odpovědím na jasné otázky, jsou-li mu proti srsti. Jak v diskusi o MP a jízdě na červenou, tak pisateli 2.7.2011 jednoduše neodpoví. Pane doktore, když jste s kolegy zakládal tento Blog, musel jste počítat s tím, že zde může přispívat kdokoli, i ten, který s Vámi nebude souhlasit a bude na Vás třeba hodně nepříjemný. Vy však pisatele klidně urazíte, aniž byste odpověděl na jeho otázku, protože jednoduše existují různé právní názory a Vy tady chcete vidět a diskutovat jen a jen o tom Vašem „jediném správném.“ Mnohokrát zde odpovídáte doslova nesmysly,nepřipouštíte si, žeby mohl mít pravdu pisatel. Jeden příklad za všechny- Dokázal jsem Vám přímou citací normy, že dvojité plné čáry mohou být od sebe až 1.5 metru. Přesto jste pisateli jednoduše odpověděl, že může vlastně policii poslat“někam“ když odbočuje přes dvě plné, vzdálené od sebe víc, než 12.5cm, ke všemu vyvýšené dlažbou. Místo přiznání „nevím“ lidi klidně navádíte k nebezpečným přestupkům a nerespektování zákonů. Až by se chtělo říct, že to děláte schválně, protože při respektování předpisů ze strany řidičů by Vás neměl kdo platit.

Odpověď

Můžete být konkrétní, na co jsem neodpověděl ohledně pokutování MP za jízdu na červenou?

Dále, patrně máte představu, že v zákoně je vše napsáno do posledního detailu. Bylo by to fajn, ale není, takže právní normy je nutné interpretovat a samozřejmě, že můj názor a interpretace je můj názor a interpretace, se kterými můžete nesouhlasit.

A poslední věc - věci kolem silničního provozu mne neživí, je to můj koníček.

7.7.2011 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist