špatný den?

Pane Berane, to, co jste včera ve svých odpovědích vyplodil, to je k neuvěření. Kouknul jsem na odkaz,http://goo.gl/maps/2iphQ, který vám tazatel uvedl: Pane Berane, vy vážně vidíte to stříbrné auto stát v téčku? Zkusil jste si to oddálit?Já tam vidím jednoznačné 27/1d) tedy stání přímo v křižovatce. Druhý dotaz o zóně zákazu stání pro vozidla nad 3,5t kde jste tvrdil, že B28 prakticky ruší IP25a: Takže: „Omezení vyplývající z významu značek, jejichž symboly jsou na značce č. IP25a užity, platí až k místu, kde je zóna ukončena značkou č. IP25b. MOŽNOST ODLIŠNÉ ÚPRAVY UVNITŘ ZÓNY UŽITÍM PŘÍSLUŠNÝCH ZNAČEK NENÍ VYLOUČENA…“ Nemá cenu uvádět zdroj, ze kterého čerpám, stejně nejste ochoten si ho zakoupit a stejně budete tvrdit, že máte pravdu. Na to už jsem zvyklý. No a co se týče třetího dotazu, kde se tazatel ptal, zda může zastavit na čtyřmetrové komunikaci aby mohl zajet do garáže, přičemž jste mu odpověděl, že to nejde, (protože by zřejmě zdržoval frajery v SUV) to je zbytečné komentovat. To dokonale svědčí o vašem smýšlení.

Odpověď

Ne, neoddaloval jsem si to, ale když jsem si to teď oddálil, tak to stání v Téčku skutečně není a souhlasím s tím, že je to nedovolené stání v křižovatce.

A v čem přesně nesouhlasíte ohledně vztahu mezi zónou a další značkou zákazu stání? Nestanoví snad vyhl. č. 30/2001 Sb., že místní úpravou uvnitř zóny lze stanovit jinak?

A u toho posledního nesouhlasíte s čím? Jestli se Vám to líbí nebo ne, není důležité (na to se mne čtenář neptal) nebo snad chcete říct, že lze zablokovat jen tak silnici?

6.11.2013 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist