Prosím o radu,už jsem fakt na

Prosím o radu,už jsem fakt na dně,brzo budu bez řidičáku,bez práce a bez peněz.Loni v srpnu jsem způsobil dopravní nehodu(v Praze jsem zezadu lehce ťukl do auta,které přede mnou poměrně prudce zastavilo,policie mě chtěla na místě pokutovat 1000korun a 3body,já jsem souhlasil,ale paní kterou jsem naboural si postěžovala na mírnou bolest za krkem.Takže policie předala věc Magistrátu.Nikdo mě neřekl jestli škoda na některém z vozů je větší než 50 000,ale o to nejde.Paní šla druhý den k lékaři a ten jí dal na 3DNY krční límec a milá paní nechala dát lékařskou zprávu do mého spisu (NEBYLA v pracovní neschopnosti)a magistrát mi udělil 25 000tis,7 bodů, a rok odebrání řiď.oprávněníPrávě kůli tomuto zranění.Moc mě to mrzí,s paní jsem se chtěl finančně vyrovnat (bohužel má jiné morální zásady,než naši politici),ale přes to se mi to zdá dosti přehnané,a odvolávám se.Co Vy na to.

Odpověď

Bohužel odvolání nepomůže, protože uvedená sankce byla uložena na samé spodní hranici sazby. Sankce je v tomto případě nezvykle tvrdá, ale bohužel to tak zákon stanoví. Po půl roce můžete ale požádat o prominutí zbytku trestu.

1.3.2007 8:54

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist