Parkoviště omezení vjezdu – výjezdu

Původní dotaz

Dotaz:
U nás na sídlišti je parkoviště ve tvaru obdélníku kde jedna kratší strana slouží k vjezdu a výjezdu a parkuje se směrem k delší straně dvě auta čelem nebo zádí k sobě případně na střídačku – jeden zajede a protější zacouvá aby nemusel vycouvávat z řady. Ale pravidelně se stává,že další dva to zaparkují do vjezdu každý z jedné strany a mezi nimi je na projetí někdy i jen 230cm v nejužším místě ( pro zvědavost jsem to změřil ) – takto to dělají protože nemají kde parkovat. A občas se stane,že další zaparkuje v čele vjezdu uprostřed čelem ke druhé kratší straně čímž ztíží nebo znemožní odjet vozidlům která parkují na konci delší strany ( jako poslední od vjezdu ). Jak v těchto případech postupovat když je ztížen nebo znemožněn odjezd ? Volat policii ( ať řekne jak odjet ) nebo troubit až se dostaví majitel takového vozidla aby s ním odjel ? Děkuji.

Odpověď:
A neměl byste obrázek takové situaci pro lepší ilustraci dané situace?

Pro lepší ilustraci přikládám odkaz na letecký snímek.

https://mapy.cz/#!/zakladni?x=14.4886481&y=50.0477986&z=20&l=0&base=ophoto

Vozidlo vjede do ulice choratická a zajede směrem ke kinu sigma až na konec – ke kratší straně čímž brání odjezdu vozidel v poslední řadě.
Odjet přes trávník nebo jak postupovat viz psáno výše.

Děkuji.

Odpověď

Já bych volal policii, aby zajistila odtah takového vozidla. Samozřejmě pokud spěcháte a můžete to objet přes trávník, tak to je určitě nejrychlejší cesta.

14.8.2016 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist