Pane Žáku, vy si teda myslíte,že

Dobrý den,Vážený pane Žáku, Vy si teda myslíte,že by naše policie měla pořád jezdit v obstarožních felicích, které jsou všem pro smích a kterým 90% aut ujede?

Odpověď

Vůbec ne! Jen bych si přál, aby se policajti chovali tak, abychom si jich my řidiči (a ostatní občané) vážili jako strážců zákona a pořádku a neměli je za podplacené šašky, kteří si hrají na drsné šerify z amerických filmů - toto platí zejména pro některé příslušníky Městské policie, kteří dostali na hraní laserový radar.Je mi líto, že to tak musím napsat, ale policajt má sloužit nám a ne my jemu. Platíme si ho totiž z našich daní.Nechci, aby to vyznělo, že na truc kašlu na předpisy. To v žádném případě! Mrzí mne ale, že se často setkám s dopraví situací, která asistenci policie přímo vyžaduje (aby se zabránilo kolizi - škodě na majetku - zranění osob), jenže zpravidla pak policajty načapu o pár kilometrů dál, jak na rovném přehledném úseku měří rychlost. Taková práce si respekt nezaslouží.Mám asi tu smůlu, že jsem se nesetkal s dopravním policistou, který by byl v provozu ku prospěchu všech. Je mi úplně jedno, čím Policie ČR jezdí. Ať si koupí třeba sedmičkové bavoráky, dacie logan nebo šlapací tříkolky. Bylo by ale příjemné, kdyby v těchto vozech opravdu pomáhali a chránili.

31.12.2008 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist