Pane doktore.jednomu z tazatelů zde odpovídáte,

Pane doktore.Jednomu z tazatelů zde odpovídáte, že nemusí hlídce MP zastavovat při rozsvícení nápisu STOP na vozidle. Bohužel se při odpovědích striktně držíte zákona, ovšem Váš web má v názvu slovo poradna. Strážník volí nejjednodušší variantu, když už mu výrobce tento VRZ nainstaloval. Není pro něj problém při neuposlechnutí řidiče zastavit jej terčem, rukou, či baterkou. Poté může nastoupit lidská ješitnost a z toho se odvíjející postih. Že by měl být strážník nad věcí? Ve kterém povolání je ješitnost povolena? Setkáváme se s ní denně. Ano, jsem strážník a jsou "slabší"kolegové, kreří by tak jednali. Proč je dráždit? Podobně např.NOVA občas "radí"- neplaťte strážníkům za to, či ono, ovšem diváky neupozorní, že u správního orgánu to bývá dražší.

Odpověď

Máte úplnou pravdu a já s Vámi souhlasím, ale s takovou odpovědí se řada lidí nespokojí. Považovali by to za příliš defenzivní taktiku, neboť jsou ochotni věci hrotit (jsou lidé, kteří to ke své škodě dokonce rádi hrotí). Nerad bych je o tu možnost připravil. :)

6.12.2006 8:53

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist