Obracím se na vás s následující

Dobrý den, obracím se na vás s následující žádostí o radu:V dubnu t.r. mne při výjezdu z obce zastavila hlídka PČR, překročení rychlosti v obci a dechovou zkouškou bylo zjištěno 1,1 promile, lékařské vyšetření jsem odmítl. Na místě jsem zaplatil blokovou pokutu 2.500,- Kč za překročení rychlosti, v následném soudním řízení jsem byl odsouzen k zákazu činnosti na 2 roky a pokutě 50.000,- Kč.Otázky:1.S jakou celkovou výší bodové sankce mám počítat?2.Bude příslušná obec s rozšířenou působností projednávat dále tento případ jako přestupek s dalšími sankcemi? Dosud jsem nebyl obeslán a dotaz přímo na místě asi není dobrý nápad.3.Budu před podáním žádosti o navrácení ŘP potřebovat přezkoušení z autoškoly?

Odpověď

Viz článek na toto téma v sekci Právní poradna.http://www.autoweb.cz/pravni-poradna/alkohol-za-volantem-po-1-7-2006/articles.html?id=9787Další řízení již neproběhne, přezkoušení se budete muset zúčastnit.

6.12.2007 10:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist